זה הסיפור שלי…

אני התחלתי לחפש מקום לרדת במשקל. הבנתי, מאחר שאני לא אכלנית כפייתית שמה שיכול לעזור לי זו פעילות גופנית בשילוב של הקפדה על מה אני אוכלת וכמה. אני יודעת מעצמי שזה שהייתי הולכת ברגל זה לא גרם לי לירידה במשקל, וזה שאני לוקחת לעבודה קופסאות עם אוכל בריא, הרבה סלט וכל מה שאני יודעת מדיאטות אין ספור ששמעתי עליהן וחלקן עשיתי בעצמי – הרגשתי שהכול “נדבק” עלי וגם אם אני כמעט לא אוכלת זה לא “מזיז” לשומנים שלי. בקיצור הייתי אובדת עצות והייתי מוכנה לעשות הרבה מאד על מנת שארד במשקל.
התחלתי לשוטט באינטרנט, אמרתי לעצמי אני צריכה מקום שבו לא רק עושים פעילות גופנית כי יש לי ליד הבית “הולמס פלייס” וגם נכנסתי לשם, ולא התאים לי שאני “כפי שאני נראית ” אהיה בין המון אנשים , פשוט התביישתי. זהו אמרתי זאת. וחיפשתי אימון עם איזו שהיא השגחה רפואית פחדתי לעשות אימון גופני. שכחתי לציין שאני אף פעם לא עשיתי ספורט, זה לא דיבר אלי. ואז מצאתי באינטרנט את Reset . שלחתי אמייל עם הפרטים שלי. ואמרתי ננסה מה יכול להיות ? ורק חשבתי איך אגיע עד הרצליה מירושלים? מקום בו אני עובדת שעות ארוכות. פגשתי את אודי (שתמונה שלו ראיתי באתר וכבר ידעתי מיהו). אודי הסביר לי ברוגע מה יש במקום עשינו סיבוב והראה לי את המכשירים והתרשמתי מאד מהמכשיר שבו נשקלים, דבר מיוחד במינו שיש בו פירוט לא רק של משקל הגוף אלא אחוזי השומן בגוף, קצב חילוף החומרים, כמות הנוזלים, מסת השריר ועוד. באופן כללי ואחר כך מפורט לפי חלקי הגוף. מצא חן בעיני. סוף סוף אני אדע בדיוק מה מצבי ואיך אני מתקדמת ממצב זה. הוא נשמע לי מה זה אופטימי, והכי מצא חן בעיני כאשר הוא אמר לי באופן נחרץ, שאם עובדים נכון אני אגיע לתוצאות ויש לו הוכחות רבות על כך נשמע כל כך משוכנע וגם משכנע בזה שאמר שאני אופתע מזה שארד במשקל ויהיו תוצאות משמעותיות.
אודי בנה לי תכנית אישית מה אני עושה היום ורושם כל פרט עלי אני כמו “ספר פתוח” בפניו, אם אני עושה איזו שהיא עבודה הוא מיד מזהה מתי מתחיל הקושי ואם צריך להוריד את המאמץ, ואני מרגישה שהאימון לא קשה לי ואפילו מהנֵה לא חשבתי שככה אני אצליח לרדת במשקלי ולהפתעתי הרבה, כבר מהשבוע הראשון התחלתי באופן הדרגתי לרדת במשקל. וזה היה ממש שינוי בשבילי. שמחתי מאד. אודי תמיד מסביר לי כל שאלה מתאר לי בפירוט איזה שרירים עובדים בתרגיל כולל השמות.. המקצועיות ונועם ההליכות שָבוּ אותי ומאז אני לא פוחדת ללכת לאימון מרגישה ביטחון שמה שאני עושה זה נכון וטוב לי, וגם אני מצליחה לרדת במשקל !!! וזה נשמע אולי מצחיק התחלתי לאהוב להתאמן… הייתי חוזרת הביתה ובוחנת את עצמי מול המראה אם חל שינוי בגופי ועל מה צריך לעבוד וכו’… ואני הרגשתי שאני בדרך הנכונה .
היום כעבור כמעט שלושה חודשים ירדתי במשקל 11 קילוגרם כשמתוכן 9 ק”ג שומנים, וזהו ההישג האמיתי שלי.
הגישה המכוונת של אודי החזירה לי את האמונה בעצמי ביכולת שלי והעניק לי ביטחון עצמי.
אני מרגישה שעשיתי “Reset'” בראש שלי.