לקוחות מספרים

אימון ייחודי מגוון ומאתגר

אני מתאמנת עם אודי שש שנים. התחלתי כדי להתחזק והמשכתי מאחר שהבנתי שאודי מאמן בשיטה הכי יעילה שאני מכירה. המקצועיות שלו מתבטאת בהתאמת התרגילים למטרות שלי ולתקופות שבהן אני שרויה. אצל אודי האימונים הם חלק אינטגראלי לחיים לכן, הוא ידע להתאים אותם בכישרונו הרב למצבי. לאורך השנים בתקופות של עומס ולחץ, אודי ידע לתמרן בין התחשבות במצבי הגופני-נפשי לבין שמירה על כושרי מבחינות שונות כמו: כוח, סבולת וגמישות.
בחצי השנה האחרונה אני פנויה יותר. אודי מיד זיהה את הפוטנציאל לעבודה והציע תקופה של עבודת כוח ומיד אחריה תקופה של עבודת ליבה. כעת אני מגיעה שוב לאימונים בשמחה ומופתעת כשהם מסתיימים. אצל אודי כל אימון ייחודי מגוון ומאתגר במידה מתגמלת.
שיטת האימון של אודי עובדת על כל הגוף ומשתמשת גם בחשיבה כגורם מסייע לגוף. הגישה גרמה לי לתחושה של ביטחון בכושר שלי וביכולת הגופנית שלי. חופשות והפסקות קצרות מתקבלות בברכה אצל אודי ומעולם לא הפריעו לי לחזור לשגרת אימונים.
בזכות אודי למדתי קודם כל לנשום ולהאמין שהדרך חכמה מן ההולך בה. דרך האימון של אודי מובנית, הדרגתית, מתחשבת ביכולות של המתאמן ושואפת להביא אותו למקסם את היכולות שלו באימונים מגוונים משעשעים ומאתגרים. הבנתו את גוף האדם ואת חולשותיו מאפשרת לו את ההליכה על החבל הדק שבין התחשבות לטובענות בין תמיכה ועידוד לדרשנות והקפדה על ביצוע מלא ומדויק של התרגילים.

בברכה,
רזי פרחיה, הרצליה 2013

למאמן האישי שלי

אחרי כשנה וחצי של אימונים שוטפים עם אודי, ההצלחה פשוט נראית בגוף ובנשמה וזו אולי ההמלצה הכי טובה שאוכל לתת.
אודי מאמן שמפגין מקצועיות ברמות שונות:
• עבודה עקבית עם תוכנית עבודה מסודרת. כל אימון מתוכנן מראש על איזה קבוצות שרירים עובדים באלו מכשירים וכו. יש הגיון מקצועי ומטרה. האימונים מתועדים לפרטים וכל זה אף משרה תחושת בטחון כמתאמנת.
• אימון תקשורתי במובן זה שבמהלך האימון אודי נותן הסברים רלבנטים למשמעות התרגיל, על השרירים המופעלים, מייעץ בתחומי ספורט אחרים שהמתאמן עוסק-ויש לו ידע רב בתחומים מגוונים.
• הדרגתיות: האימון עובר כאילו ללא מאמץ. במובן זה שהתחושה אינה של קושי ומאמץ עד כדי צפייה לסיומו של האימון אלא בדרגות קושי מותאמות, עולות בהדרגה מתחשבות במצב המתאמן באותו אימון ובמטרה ממוקדת כך שהאימון פשוט עובר בכיף ואין תחושה של הזמן. הוא פשוט מסתיים בחיוך ותחושת סיפוק.
• גיוון: אודי ממקפיד לגוון בין התרגילים באימון ובין אימונים כך שהאימון לא הופך למונוטוני חד גוני ומשעמם. ולא מעט מוסיף תרגילים חדשים ושם אתגרים מרתקים שהופכים את האימון גם לאימון מנטלי שמשתלב בהפעלת הגוף נכון יותר ללא מאמץ ובהתמקדות.
• התאמה אישית: ההדרגתיות התכנון מאפשרים לאודי להתאים תוכנית אישית שמתאימה ליכולות לנתונים למוטיבציה ולמצב באותו אימון תוך שאינו מוותר על התקדמות לא מוותר כשלפעמים קשה או התרגיל עוד לא מובן. בהתמדה אמונה ועידוד הצלחתי תרגילים שלא הייתי מאמינה.
• דוגמה אישית: היכולות של אודי והעבודה שלו עצמו נותנים דוגמה אישית ומחזקים את המתאמן לגבי מה אפשר. כל תרגיל מודגם על ידו. אודי מקפיד על ביצוע נכון של התרגיל כדי להבטיח את התוצאות מחד ולהימנע מנזקים במקביל.
כאמור אני מתאמנת כבר שנה וחצי ואני ממשיכה בכיף ולכן מרגישה שימחה לתת המלצה זו לכל מתעניין שרוצה להשקיע בעצמו וליהנות מתוצאות.
בברכה
גנית

A very warm and caring person

Udi is a superb, knowledgeable and dedicated trainer. I am amazed at how much I have advanced since I began training with him. Udi’s good nature makes even the most difficult workout enjoyable. Trainer with great knowledge and experience in his field. A very warm and caring person, who makes the workout process fun and successful.

I recommend him highly!
Shira Weiss 2014

אך “לשרוף” 30 קילוגרם שומן

“אני שונאת ספורט ולהתאמן במקום מסודר מה פתאום”! ככה הגעתי לריסט לפני שהצגתי את עצמי הודעתי, אני לא מתכוננת להישאר רק באתי לראות את המרכז… ובכן אני כבר בריסט כשנה מתאמנת ומתאכזבת בכל פעם שהשיעור נגמר… איך זה קרה לאודי הפתרונים, אני שהורדתי במשקלי כ-30 קילו התחלתי ללמוד ללכת, לשרוף שומנים ולנשום… והיום מי שרוצה לראות אותי מוזמן, זה כיף !!!
עתידה (ילידת 54, רעננה)

To Udi Vitman

After five years of weekly exercises under your guidance at our Home and at reset, we want to write a few words of deep appreciation of what you Have been doing and are doing with us and for us. At our age of 86 and 78 both of us are healthy and fit, and feel this clearly after Our exercises under your guidance. We are convinced that these hours Are very important for our well-being. What a pity we didn’t meet you At an earlier age!
We appreciate your never failing attention during the exercises, Which in particular take into account our personal needs, for Instance with regard to our different muscle and other body systems. We understand that you can do so because of your experience, your good and up to date knowledge of human anatomy and also of other Fields relevant for a healthy life (eating, waling, etc.). And how nice that you were willing to include on the spur of the moment one of our grandchildren (who loved it) in our exercises. And furthermore your encouraging and cheerful spirit!

All the best for you and your family’s future,

Ben and Annemarie de Vries

הידד, ירדתי 18 קילוגרם

18 ק”ג שומן ב 6 חודשים
אני בת 57 הגעתי ל Re-set- לאחר שלא הצלחתי בעצמי אחרי ניסיונות רבים ודיאטות רבות, הייתי די נואשת.
בפגישה הראשונה עם אודי ויטמן מפתח השיטה, הוא היה מאד ענייני, ובביטחון רב אמר לי שאין לו כל ספק ומניסיונו האישי אני ארד ממשקלי אם אעבוד נכון בשילוב אכילה נכונה ואראה תוצאות כבר מהשבוע הראשון. הקשר עם הדיאטנית היה רצוף ומיידי ואם משהו לא היה ברור לי יכולתי לשאול באמייל ולקבל תשובה תוך יום…(לעומת דיאטניות שהייתי בטיפולן בקופת החולים שרק התור להגיע אליהן לוקח שבועות ובזמנים לא נוחים).
בו זמנית התחלתי בעבודה בחדר הכושר שלוש פעמים בשבוע עם מאמן כושר אישי, שזה נראה לי המון (היום בדיעבד אני יודעת שזה היה הכרחי על מנת להשיג תוצאות). כאשר לפני כל אימון יש תכנית מסודרת על מה הולכים לעבוד ולאיזו מטרה ועל כל שאלה קיבלתי תשובה מאד ממצה תוך פירוט אילו שרירים פועלים בתרגיל עם הדגמה … אני שמעולם לא עשיתי כושר או התעמלות כל שהיא!! הדבר נראה לי קשה. הפעילות הגופנית סייעה לי לישון טוב יותר בלילה. הייתה לי בעיה רצינית בשינה בלילה. עם הפעילות בחדר הכושר הייתי ממש עייפה (עייפות בריאה) והשינה הייתה יותר טובה הצלחתי לישון יותר שעות ברצף.
התחלתי ליהנות מהעבודה בחדר הכושר עד שהגעתי לשלב שכבר חיכיתי לשיעור שיגיע!!! (מי היה מאמין) . חזר לי הביטחון בעצמי והחיוך לפנים ותחושת הסיפוק שאני יכולה לעשות זאת.
היום לאחר 6 חודשים ירדתי 2 מספרים! בבגדים. במשקל הורדתי 18 ק”ג.
האווירה הטובה במקום, ההתעניינות והאכפתיות של אודי עודדו אותי להמשיך בדרכי.
אין לי ספק שהמקצועיות והיחס האישי התומך הם שגרמו להצלחה שלי ועל כך יעידו העובדות.
שרה זיכרמן, מודיעין נובמבר 2008.

במקום ניתוח, שיקום ברכיים

לפני מספר חודשים הגעתי לריסט, ימים מספר לפני ניתוח בברך ימין בעקבות קרע במיניסקוס ושחיקת סחוס. לאחר שאודי ראה את ממצאי ה-MRI אמר לי כי לא אזדקק לניתוח אם אטפל אצלו בשיקום הברך. חשוב לציין כי בתקופה זו בקושי יכולתי ללכת, סבלתי מכאבים חזקים בברך ימין ולא הייתי מסוגלת לבצע כל פעילות גופנית.
למען האמת הייתי קצת סקפטית אבל היות וכל דבר עדיף מניתוח החלטתי לנסות.
היום כחודשיים לאחר שהתחלתי את הטיפול, נעלמו כל הכאבים בברך, חזרתי להליכות הארוכות ולטיולים שאני כל כך אוהבת ולפני מספר ימים חזרתי מטיול בחו”ל שהיה מבוסס על צעידות ארוכות והרגשתי נפלא ללא כל כאבים ברגל.
לחברי שרואים כיצד חזרתי לתפקד ושואלים מתי עשיתי את הניתוח וכיצד השתקמתי כל כך מהר, אני מספרת בכל הזדמנות וממליצה על הטיפול.
מעבר למקצועיות והרצינות של אודי ויטמן, אני חייבת לציין את רמת המקצועיות של הצוות, המקום הנעים והיחס המיוחד במינו
יישר כוח..

נגה ברק, ינואר 2011

לאזן את הסוכר בדם

Reset המרכז לשינוי אורח חיים בהרצלייה פיתוח עזר לי בשינוי אורח חיי, איזון הסוכר בדם והרזיה.
יש לי סוכרת סוג B, אני מטופל ב Reset ואני רואה שינוי גדול בכל אורח חיי, הן מבחינת ירידה במשקל הגוף, והן מבחינת איזון הסוכר בדם שכמעט מיוצב באופן קבוע, התזונה היום יומית אשר אודי עבד רבות איתי השתפרה פלאים. רמת אנרגיה יום יומית הרבה יותר טובה וכל הערכים הבריאותיים מניבים תוצאות.
כתושב ירושלים אני נוסע למרכז Reset הנמצא בהרצלייה פיתוח, שלוקח לפעמים מעל שעת נסיעה, שלוש פעמים בשבוע.
לאחר שהתאכזבתי ממכוני כושר קודמים ומתוכניות להרזיה ואיזון הסוכר בדם, כאן אני מרגיש שעשיתי שינוי מאוד משמעותי בחיי ותרומה לבריאותי. אודי נפלא עם המון מסירות לכל מתאמן, אני מודה שמטפלים בי הן מבחינת תזונה והן מבחינת כושר גופני, אודי מסור ונאמן.
תודה לאודי.
בברכה,

חיים ריבק ירושלים (יליד 1949)

תודה והערכה

ברצוני להביע תודה והערכה על הישגי היום, שלא הייתי מגיעה אליהם ללא ההשקעה הרציפה והתמידית שלך.
אם נסכם , בשלוש שנות האימון שלי אצלך, הצלחתי להוריד במשקל למעלה מ-10 ק”ג, לרדת בערכי הכולסטרול והלחץ דם לערכים רגילים, שאינם מצריכים טיפול תרופתי, לאמץ שיגרת תזונה בריאה שמאפשרת לי לאכול טוב, תוך הקפדה על תזונה מבוססת על כל אבות המזון והוויטמינים הנדרשים.
מעבר לערכים הבריאותיים, האימונים משפרים את האנרגיה, החיוניות והאופטימיות.
השקעה באימון אישי היא קודם כל, השקעה הכי חשובה בך ותנאי הכרחי לתפקודך העתידי בכל המישורים. מיותר לציין שהחיים המודרניים הינם תובעניים, וצריך המון אנרגיה וכוח כדי לעמוד במשימות היומיומיות והאימון בהחלט מקנה כוח זה.
במקרה הפרטי שלי אני מכורה ואמשיך להיות מכורה כל חיי.

ושוב תודה,
מאירי מרים
12.2013

הסוד: אורח חיים בריא

קצת קשה להסביר מדוע אנחנו – בגיל בין 80-90 עכשיו אחרי 12 שנים, כל כך מאושרים שאודי עדיין המאמן שלנו, ובשנה האחרונה אפילו פעמיים בשבוע.
נדמה לנו שזה ההבנה האישית שלו בצירוף הידע המקצועי והניסיון שלו.
במקרה הפרטני שלנו: האימונים חיזקו ומחזקים את השרירים בגב, רגליים, בטן ובכלל. לכן זה לא הפליא אותנו לשמוע מהמנתח שבזכות השרירים החזקים של אשתי שאפשרו לו לבצע את הניתוח בהצלחה!
ובסוף: עם אודי, הזמן עובר ביעף ובכיף!
בברכה,
אנה מרי ובינימין דה-פריס
הרצליה, 2013

איזון סוכר והרזיה

הגעתי לריסט במצב בריאותי ירוד וכמעט הרסני. רמות הסוכר שלי היו גבוהות מאד (אפילו עם כדורים) , שומן, כולסטרול ולחץ דם גבוה.
מעולם לא השתלבתי במערכת כוללת כזו של חדר כושר, תזונה ומעקב אישי
לאחר שלושה חודשים של עבודה במרכז, מצבי הבריאותי היה כבר כמעט תקין, רמות הסוכר חזרו למצב תקין לחלוטין
בנוסף, עקב המעקב התזונתי האישי והרצוף, יחד עם אימוני הכושר האישיים, הצליחו בריסט להכניס אותי לשגרת אימונים ותזונה כזו, המאפשרות לי להתקדם לאט ובזהירות להורדת המשקל הרצויה ובעיקר, למצב בריאותי תקין לאורך זמן.
ממליץ בחום לאנשים שצריכים שיקום מהיר ורציני לבריאות ולשינוי אורחות חיים לאורך זמן

אילן, יליד 1972

כושר והרזיה עם אודי

עשיתי טעות, אמר לי אודי ויטמן, כששמע שקנייתי ג’ינסים חדשים לאחר הירידה של חמשת הקילוגרמים הראשונים…. – והוא צדק, : גם אלה כבר גדולים עלי מאוד…
בגיל 40, במקום לחטוף את משבר גיל העמידה, או לחלופין, לחפש את עצמי באיזה ‘אשראם בגואה’… החלטתי לקחת את עצמי לידיים.
בפעם הראשונה, כבר הרגשתי בהבדל: אוירה חמה וביתית, אינטימיות ופרטיות מוחלטת.
בניגוד למכוני כושר עתירי ההורמונים והפוזה, הרגשתי שכאן אקבל את תשומת הלב המיוחדת שאליה הייתי זקוקה.
מהפגישות ראשונות עם אודי, החלו אט אט ל”הצרב” במוחי השינויים בתודעת הגוף, התזונה ואורח החיים שלי. קיבלתי הדרכות מפורטות, עברתי מעקב קפדני אך תומך, נשקלתי ובכל פעם ‘כבשתי’ עוד שיא קטן ביכולות הגופניות שלי. התוצאות כבר עכשיו, מרגשות.
המטרה שלשמה הצטרפתי לReset הייתה: לשפר את הכושר הגופני שלי ולהרזות. והיום כשאני רק באמצע הדרך אני חשה בשינוי עצום!
המאמן המדהים שלי, לא מוותר לי לרגע ומאתגר אותי כל פעם ב”עוד מאמץ קטן”. אני מקבלת חיזוקים על הירידה במשקל ועל הירידה באחוזי השומן שבגופי.
היום אני הרבה יותר מודעת לגוף שלי ויתרה מזאת, תחושת סיפוק עצומה בהגיעי למסוגלות פיזית שלא חשבתי שאגיע אליה אי פעם בגילי המופלג.
Reset זה בית. לאנשים באמת אכפת ממך. הם מלווים אותך, שותפים אתך ועוזרים לך לחוות תחושת הצלחה מדהימה. הקשר הוא אישי, צמוד, אכפתי ומתמשך. (בניגוד לכל מכוני הכושר ומסגרות והסטודיו הרבים והשונים בהם הייתה חברה בעבר). יש לי את ה”פינה שלי”, להתאמן עם קומץ אנשים ולרוב אפילו לבד, בפרטיות מוחלטת, כאילו “כול העולם עוצר לדקה – ואני במרכזו…”
אין הנאה גדולה מזו.
א. א. (מרץ 2010)

שיקום אורתופדי

באתי לאודי לטיפול אחרי המלצות מחבר שמכיר אותו, כ”הכי טוב בתחום”.
סבלתי מכאבים בצוואר בערך שנה אחרי שעברתי 3 תאונות דרכים בתוך 4 חודשים,
הייתי סקפטי לגבי הטיפול, עברתי כבר טיפולים פיזיותרפיים וכירופרקטים בעבר ועדיין סבלתי מכאבים,
והרגשתי מוגבל בתנועה, בעיקר בלהזיז את הראש ימינה ושמאלה, אפילו בצחצוח שיניים.
אחרי התאונות לא שחיתי כ-3 חודשים והייתי ממש מוגבל בתנועה לאחר החזרה שלי לשחות,
היו לי כאבים אחרי מספר בריכות ולא יכולתי להמשיך, הכאבים היו חזקים מידי,
אז התחלתי לשחות עם שנורקל קדמי וללא תזוזה של הראש, בהמלצת המאמנים שלי.
אודי ויטמן אמר לי 6 טיפולים ואתה יוצא חדש, שוב הייתי סקפטי אבל זרמתי עם זה, (אודי בד”כ יודע על מה הוא מדבר).
טיפול טיפול התחלתי להרגיש טוב וטוב יותר, אודי נתן לי לבצע תרגילים לצוואר בבית חיזוק וגמישות,
אני מבצע אותם באדיקות כל יום לא מפספס.
לאחר 7 טיפולים, טיפול פעם בשבוע, התחלתי לשחות, כל פעם קצת יותר ללא השנורקל באימונים,
היום חודש לאחר סיום הטיפולים אני שוחה חופשי ללא כאבים,
אתמול היה לי אימון שחיה ראשון ללא השנורקל בכלל כ-2500 מ,
אני רוצה להגיד לך:
אני לא כבר סקפטי, אני בטוח!
אודי ויטמן מטפל מעולה!
אני שמח שהכרתי אותו
ועברתי את הטיפולים האלו.

תודה רבה לך.
אורי צומברג,

הפחתה של 38 ק”ג שומן

תחקיר דיסקרטי הביא אותי למרכז Reset שמוכן לקחת על עצמו אתגרים. מה זה אומר, אתם שואלים את עצמכם, וחושדים כי מדובר בחוות בריאות עם חסות, גזר ומשטר אימים. ובכן כמעט. לא חווה ולא משטר, אלא לחץ פיזי מתון ולחץ מנטלי במידה, במרכז שממריץ אותך להתאמן, לטפח, ולאכול בריא ובמידה. זה הכול.
חייב להיות במתכון מרכיב נסתר, שכן אחרת לא ברור מה גורם למרכז להצליח. והוא מצליח. אני היום, אחרי שנתיים של חברות במועדון, רצה לא רק אחרי אוטובוס אלא אף להנאתי על חוף הים. שלוש פעמים בשבוע אני גוררת את עצמי בקושי ל Reset, ואחרי שעה של אימון יוצאת משם בנאדם מלא כוח ואנרגיה, מוכנה לכבוש את העולם. לאחר הפחתה של 38 ק”ג ממשקלי, דיאטה הוא לא שם המשחק: חינוך מחדש, הרגלים חדשים. בזה מדובר. ובכך מובטחת הצלחה לזמן ארוך, לחיים.
מכירים את הדמות הזאת שחולפת על פניכם ברחוב – אישה בגיל לא מזוהה, עבת-בשר מזיעה בשמש, מכנסיים ברוחב מפרש, חולצה שנקראת בלשון נקייה “טוניקה”, יורדת עד לברכיים כי אולי זה מסתיר משהו. קשה לה לזוז – אין לכם מושג כמה קשה לה בקיץ. אבל אתם לא רואים אותה, היא לא נרשמת במצלמת העין שלכם כי – אם אתה בחור, מה היא כבר יכולה לעורר בך? ואם את בחורה – היא לא תחרות, אז למה לבזבז מבט.
כך או כך – האישה הזו היא אני. בגבורה אני צועדת ברחוב, כמה שפחות, לא משנה כמה החניה עולה, זה שווה בחסכון הצעדים. סופרת כמה צעדים נותרו כדי להגיע למטרה וחוששת מכל כתובת לא מוכרת – שמא יהיה גרם מדרגות לטפס בו.
אני לא אשמה. כולם נולדו רזים, רק אני נולדתי שמנה. כולם נולדו עם תאוות ספורט, רק אני שונאת כל תנועה מיותרת. כולם אוכלים כמו חזירים ונשארים רזים, רק אני אוכלת כל כך קצת ומשמינה כמו בהמה. אני בפירוש לא אשמה. זה עולם כזה – אכזר, לא הוגן. אז מגיע לי קצת פיצוי? בטח שמגיע! הנה פיצוי קטן – בירה לצורך הצינון ההכרחי. וחייבים להספיג את הבירה בבטן – שלא תשוט מצד לצד ותעשה לי סחרחורת. אז מנה קטנה של חומוס וקצת פיתה – באמת בצניעות, לא יותר משתי פיתות לנגב בעדינות את החומוס מהצלחת. ואחר כך צריך איזו מנה קטנה של גלידה – לקרר מחדש את המערכת ולהכינה לצעדה הבאה בחום הבלתי נסבל. אחר כך נפתח התיאבון – אתם יודעים, בירה יש לה אפקט כזה. אז משלימים קצת – לא בחזירות חלילה. מה, אכלתי עוגת קרם? מה פתאום? בסך הכול סנדוויץ’ קטן, כזה של חצי-בגט. רק חצי בגט! ובפנים מזון בריאות: חציל מטוגן אך לא שמן, חביתה, טחינה, אפילו עלה או שניים ירוקים כאלה, מזן הירק הבריא. רק כדי לסגור יפה את הארוחה הקטנה הזו צריך משהו מתוק, לא? משהו קטן – לא אקסטרווגנטי – נגיד, חטיף שוקולד צנוע. וקפה הפוך בטח לא נחשב, זה הרי רק קפה וחלב נדרש לנו לעצמות. אבל קפה לא ממש מרווה, אז צריך להוסיף משהו: אולי לימונדה, אולי מיץ אשכוליות שכולו בריאות.
עכשיו אני שואלת – על כזה אורח חיים צנוע מגיע לי לשקול 120 ק”ג? ברור שלא! אבל החיים אכזריים, ומערימים עליך קשיים בלתי מתקבלים על הדעת. לדוגמא – בגדים. את – זו ששוקלת 50 ק”ג ביום רע – הולכת לך ברחוב וחנות הבגדים שחלפת על פניה קוראת לך לבחון: יש משהו מעניין? יש אופנה חדשה שבטוח נראית עליך נפלא? את נכנסת לחנות ומודדת: בגד אחד, שניים, עשרה – כל מה שאת צריכה לעשות זה לבחור. ואילו אני – צריכה לחצות חצי עיר כדי להגיע לחנות שיש בה בגדים ב”גם במידות גדולות” (כלומר – הבגד הקטן ביותר בה הוא במידה 50). אחרי שנכנסתי בתקווה שאף אחד ברחוב לא מכיר אותי ולא רואה לאן נכנסתי – אני בוחנת בייאוש את המבחר העגום של הסחבות שנקראות מכנסיים, חולצות, גופיות או שמלות. כמות הבד שמשתמשים בה לכל אחד מהפריטים זהה לכמות שממנה תופרים סט מצעים. פרחים עצומים מקשטים את היצירות, כאילו כך הסטייל עליז יותר וישפר לך את המצב רוח. אופציה אחרת היא הסטייל בשחור. שחור טוב לטשטוש הגזרה. שיהיה שחור. שיקרא לקרני השמש לבוא ולטבוע בבגדיך, לצרוב בבשר החי, לקמט את עורך ולשתול בפרצופך כתמים חומים ושובבים. ועל הבחירה שתעשי בסוף הביקור המרענן תשלמי בסכומים שבהם אפשר היה לרכוש אוטו קטן ולא ישן. כי זאת לדעת: קהל השמנים הוא קהל שבוי, אסור ושתקן. מבויש ונכלם. וחוץ מזה – כמו שהסברתי, כמות הבד הנדרשת מצדיקה מחיר משולש, לא?
בסופו של חשבון, אמרתי לעצמי יום אחד: הגיע הזמן להשתחרר מכבלי ומגבלות המשקל. גם אני רוצה לרוץ אחרי אוטובוס ולהגיע אליו בלי להזדקק למד”א. גם אני רוצה להסתובב ברחוב ולהיכנס לחנות בגדים מזדמנת ולהגיד למוכרת – יש לך את החולצה הזו במידה קטנה יותר?. גם אני רוצה להיות חברה גאה מן השורה במועדון הנפלא שנקרא “שוק הפנויים/פנויות”, שמגבלת הכניסה אליו היא מידה 42, שיער מטופח וציפורניים אחרי מניקור.
אורית, יולי 2009

זה הסיפור שלי…

אני התחלתי לחפש מקום לרדת במשקל. הבנתי, מאחר שאני לא אכלנית כפייתית שמה שיכול לעזור לי זו פעילות גופנית בשילוב של הקפדה על מה אני אוכלת וכמה. אני יודעת מעצמי שזה שהייתי הולכת ברגל זה לא גרם לי לירידה במשקל, וזה שאני לוקחת לעבודה קופסאות עם אוכל בריא, הרבה סלט וכל מה שאני יודעת מדיאטות אין ספור ששמעתי עליהן וחלקן עשיתי בעצמי – הרגשתי שהכול “נדבק” עלי וגם אם אני כמעט לא אוכלת זה לא “מזיז” לשומנים שלי. בקיצור הייתי אובדת עצות והייתי מוכנה לעשות הרבה מאד על מנת שארד במשקל.
התחלתי לשוטט באינטרנט, אמרתי לעצמי אני צריכה מקום שבו לא רק עושים פעילות גופנית כי יש לי ליד הבית “הולמס פלייס” וגם נכנסתי לשם, ולא התאים לי שאני “כפי שאני נראית ” אהיה בין המון אנשים , פשוט התביישתי. זהו אמרתי זאת. וחיפשתי אימון עם איזו שהיא השגחה רפואית פחדתי לעשות אימון גופני. שכחתי לציין שאני אף פעם לא עשיתי ספורט, זה לא דיבר אלי. ואז מצאתי באינטרנט את Reset . שלחתי אמייל עם הפרטים שלי. ואמרתי ננסה מה יכול להיות ? ורק חשבתי איך אגיע עד הרצליה מירושלים? מקום בו אני עובדת שעות ארוכות. פגשתי את אודי (שתמונה שלו ראיתי באתר וכבר ידעתי מיהו). אודי הסביר לי ברוגע מה יש במקום עשינו סיבוב והראה לי את המכשירים והתרשמתי מאד מהמכשיר שבו נשקלים, דבר מיוחד במינו שיש בו פירוט לא רק של משקל הגוף אלא אחוזי השומן בגוף, קצב חילוף החומרים, כמות הנוזלים, מסת השריר ועוד. באופן כללי ואחר כך מפורט לפי חלקי הגוף. מצא חן בעיני. סוף סוף אני אדע בדיוק מה מצבי ואיך אני מתקדמת ממצב זה. הוא נשמע לי מה זה אופטימי, והכי מצא חן בעיני כאשר הוא אמר לי באופן נחרץ, שאם עובדים נכון אני אגיע לתוצאות ויש לו הוכחות רבות על כך נשמע כל כך משוכנע וגם משכנע בזה שאמר שאני אופתע מזה שארד במשקל ויהיו תוצאות משמעותיות.
אודי בנה לי תכנית אישית מה אני עושה היום ורושם כל פרט עלי אני כמו “ספר פתוח” בפניו, אם אני עושה איזו שהיא עבודה הוא מיד מזהה מתי מתחיל הקושי ואם צריך להוריד את המאמץ, ואני מרגישה שהאימון לא קשה לי ואפילו מהנֵה לא חשבתי שככה אני אצליח לרדת במשקלי ולהפתעתי הרבה, כבר מהשבוע הראשון התחלתי באופן הדרגתי לרדת במשקל. וזה היה ממש שינוי בשבילי. שמחתי מאד. אודי תמיד מסביר לי כל שאלה מתאר לי בפירוט איזה שרירים עובדים בתרגיל כולל השמות.. המקצועיות ונועם ההליכות שָבוּ אותי ומאז אני לא פוחדת ללכת לאימון מרגישה ביטחון שמה שאני עושה זה נכון וטוב לי, וגם אני מצליחה לרדת במשקל !!! וזה נשמע אולי מצחיק התחלתי לאהוב להתאמן… הייתי חוזרת הביתה ובוחנת את עצמי מול המראה אם חל שינוי בגופי ועל מה צריך לעבוד וכו’… ואני הרגשתי שאני בדרך הנכונה .
היום כעבור כמעט שלושה חודשים ירדתי במשקל 11 קילוגרם כשמתוכן 9 ק”ג שומנים, וזהו ההישג האמיתי שלי.
הגישה המכוונת של אודי החזירה לי את האמונה בעצמי ביכולת שלי והעניק לי ביטחון עצמי.
אני מרגישה שעשיתי “Reset'” בראש שלי.

שוטר הכושר שלי

“שוטר” הכושר שלי ספורט זה ממש לא בגנים שלי. זה משעמם אותי. אני שונאת את זה. אבל אחרי גיל 50 הבנתי שאין ברירה: זה הגיל שצריך להתחיל. כי למרות שלא שיניתי הרגלי אכילה, הגיל החל לתת אותותיו וחיבתי למסעדות גורמה ולוויסקי משובח החלה להיראות. אני לא ממש הטיפוס של מכוני כושר וממש לא התאים לי ללכת למכון ולהתאמן לעיני כל המתאמנים המקצועיים האלה שעושים מכל הסיפור גם אירוע חברתי ותצוגת אופנה. רציתי אימון נטו, יעיל ובאווירה מפרגנת ולא תחרותית. כיום אני מתמידה שלוש פעמים בשבוע ומגיעה לאימוני הכושר שלי. הירידה במשקל היא איטית אבל קבועה. השיפור בהרגשה הכללית ובמראה הוא קצת יותר משמעותי. המאמן מאתר מיד כל קושי או חולשה ומנסה בעקשנות למגר אותה. אודי, מקבל בחיוך ובהבנה את העובדה שחולת כושר אני אף פעם לא אהיה, אבל אני מתקדמת יפה. לא היה ואין סיכוי שאני אתמיד לבד. השקילה השבועית לפני עיניים נוספות הוא תמריץ לא רע לסתום את הפה. היתרונות בריסט מבחינתי היא הפרטיות שבאימון, הגישה הידידותית והבלתי מתנשאת, התמיכה המנטלית, הליווי המקצועי והתפירה האישית של תכנית האימונים. שייגמר כבר האימון. מתי האימון הבא ??? איריס (הרצליה)

התרומה של הפעילות השבועית

לכבוד יום הולדת שנה שלי ב-ריסט שמחה לספר לך שאכן השנה הזו עשתה שינוי עצום בחיי שלושת האימונים שלי כל שבוע הפכו לדבר הראשון שאני מכניסה ליומן שלי בתכנון של השבוע התרגול, היחס, האווירה, ההשגחה האישית של אודי המדריך, הייעוץ התזונתי כל אלה הפכו תרגול שיכול להיות משעמם ומכביד לשעה של הנאה רבה זה כמובן בנוסף לתרומה שיש לפעילות הגופנית על ההרגשה הכללית שלי ועל הבריאות… בלי עין הרע
תודה !!!!!!!!!!!!!!!
(ינואר 2011)רונית. ל