המפתח להשגת תוצאות

המפתח להשגת תוצאות: גוף חטוב, מוצק, רזה ובריא, טמון בדרך האימון ובמאמן האישי שלך!!!

שיטת אימונים ייחודית המותאמת אישית ופותחה על ידי אודי ויטמן.
בטכניקת עבודה ייחודית זו, אני מנצלים את משך זמן האימון (50 דק’) לפעילות אירובית בין התרגילים (אנאירובי), שהיתרון הוא בכך שאנו מנצלים כל דקת אימון לעבודה ואין זמן “מת” (זמן בו הלקוח משלם על זמן יקר לשווא), על ידי כך מתאמנים בדופק יחסית גבוהה, וגורמים לשריפת שומנים מואצת יותר, כמו כן האימון המשולב, מאוד מגוון, ובכל אימון עובדים על תרגילים ומכשירים שונים. יש דגש בכל אימון על פיתוח היציבה ותרגיליי שווי משקל תוך שימוש באביזרים מאתגרים ומהנים מאוד.
הפעילות האירובית, תורמת לשיפור סיבולת לב ריאה, הגדלת נפח הריאות, שיפור תפקוד הלב, איזון לחץ הדם וכמובן לא נשכח, שריפת שומנים והרזיה.
פעילות אנאירובית, תתרום לנו לחיזוק שרירי השלד, חיזוק הרצועות והגידים ולצפיפות עצמות טובה יותר, וכמובן לעליה בקצב חילוף החומרים בגוף, אשר תורמת לשריפת קלוריות גבוה יותר עקב מסת שריר גדולה יותר.

אודי ויטמן שם דגש על ריכוז מלא ונשימה נכונה בביצוע התרגילים במהלך כל אימון, יעילות וניצול אנרגיית הגוף בתרגילים הדורשים שרירים מייצבים, איזון הגוף ותנוחת מוצא נכונה לביצוע התרגילים, העלאת דרגת הקושי והתקדמות בביצוע בצורה הדרגתית.

אודי ויטמן כל הזמן עם “היד על הדופק” ולראות באיזה מצב המתאמן נמצא ביום האימון, להיות קשוב לגופו, מגבלותיו, צרכיו, וליכולת הפיזית והרגשית באותו אימון, מעקב צמוד אחר קצב ההתקדמות האישית והקשבה ללקוח תוביל להצלחה להגיע אל המטרות ללא פציעות ובדרך בריאה והדרגתית.

ב ה צ ל ח ה !!!

להזמנת אימון ניסיון: 052-2973500

טרם הגיבו.

השאר תגובה