אימון חיים חדשים לסוכרתיים

המטרה: לתת מענה אמיתי לסוכרת ולמניעתה ע”י שינוי הרגלי אורח חיים לבריא יותר.

התוכנית הייחודית אותה פיתחתי עם השנים, מאפשרת לך להחזיר את גופך למצב מאוזן, מה שמאזן גם את רמת הסוכר בדם והתפקוד היומיומי. השיטה עובדת ע”י כך שהפעילויות אותן מבצעים מורכבות מפעילות אירובית ומפעילות אינארובית אשר צורכת פי 14 גלוקוז מאשר בפעילות אירובית מתונה. פעילות אינארובית עוזרת בבניית מסת שריר, ועל ידי כך מיוצר בגוף יותר נישאים של גלוקוז המעבירים גלוקוז לתאי השריר בגוף. ככל שמספר הנשאים גדול יותר, כך התאים יהיו רגישים יותר לאינסולין, ולכן ההתנגדות לאינסולין תרד.

כשמגיע אליי חולה סוכרת, אני מאפשר לו לגלות את סיבת המקור להופעת המחלה. אני לא מאמין בגורל או בגנטיקה, אני מאמין שבכל אדם יש את הכוח הטבעי לבחור את דרכו ואורח חייו. גם אם גדל במשפחה וסביבה עם הרגלים מזיקים קיימת עבורו האפשרות לבחור אחרת ולעשות שינוי. במקביל לאימון אני נותן ליווי תזונתי לתהליך שמטרתו הראשונית, טיפול בסימפטומים של הסוכרת ע”י הבנה, הדרכה ושינוי הרגלים הדרגתי. מטרת התהליך היא להגיע לניהול אפקטיבי, טעים, מאוזן ומהנה של התזונה.

פעילות גופנית טובה לבריאות וחשובה לכל אדם. ללוקים במחלות כרוניות בכלל ולחולי סוכרת בפרט היא חשובה אפילו יותר. הפעילות הגופנית מהווה חלק קבוע באורח החיים הנדרש מחולה סוכרת, יחד עם תזונה נכונה, הימנעות מעישון, טיפול תרופתי (תרופות ו/או אינסולין) ומעל לכל המוכנות לקחת אחריות על המחלה ולטפל בה, חשובים לאיזון הסוכרת.

מטרת הטיפול היא לאזן את רמות הסוכר בדם ועל ידי כך להביא את החולה להרגשה ולאיכות חיים טובה. על ידי איזון רמות הסוכר גם מפחיתים משמעותית את הופעת הסיבוכים המאוחרים של המחלה, ומאפשרים לחולה לחיות חיים תקינים ואיכותיים.

פעילות גופנית סדירה תסייע בידך

1. מאזן סוכר נורמאלי בדם .
2. הפחתת אחוזי השומן ומשקל גוף.
3. שינוי קיצוני וחיובי בצורת האכילה ובמזונות אותם צורך הלקוח.
4. מצב רוח ורמת אנרגיה יומיומית גבוהה מאוד.
5. מערכת שרירים גידים ורצועות חזקה ויציבה ומעל לנורמות המקובלות בכלל האוכלוסיה.
6. שיפור ניכר במערכת השלד (צפיפות העצם), למניעת אוסטיאופורוזיס.
7. מניעה מסיבוכים עתידיים והחלמה מבעיות ישנות.
8. כושר גופני כללי וספציפי ברמה גבוהה יחסית לכלל האוכלוסיה.
9. שיפור במראה החיצוני הכללי בצורה משמעותית.
10. מוטיבציה להתמודדות בהמשך הדרך על ידי “הלכה למעשה”, לשינויים פיזיים ונפשיים לשיפור איכות החיים.
11. שיפור ושמירה של ההישגים הנרכשו במהלך הטיפול, ושמירה על רמת הכושר והבריאות לאורך זמן.

לקחתי על עצמי שליחות לעזור לחולי הסוכרת לחיות טוב יותר ובריא יותר.
ביחד אפשר להפוך את המחלה להזדמנות לחיים בריאים יותר – אודי ויטמן
| 052-2973500