אימון כושר אישי להרזיה

שיטת אימונים ייחודית המתבצעת בחדר כושר פרטי ומותאם לאימוני כושר אישיים בלבד. השיטה מאפשרת לך להיכנס לכושר מהיר, לשרוף שומנים, לחזק ולחטב את גופך, תוך כדי פיתוח סיבולת לב ריאה, וכוח בעת ובעונה אחת.

השיטה בנויה כך שהמאמן מבצע פעילות יחד אתך, אשר הותאם אישית למצבך הפיזיולוגי גופני ולמטרותיך.

האימון הייחודי בנוי בצורה של מעבר בין המכשירים השונים, כך שבתחנה אחת את\ה מבצע פעילות אירובית ומיד בסיום הזמן הנתון עוברים למכשיר הפועל כנגד התנגדות, המאפשר חיזוק כללי וספציפי של מערכת השלד כולה ושומר יחסית את הדופק גבוהה מהרגיל ומאפשר “שריפת שומנים” מואצת.

אודי ויטמן דואג למעקב ופיקוח רציף על התזונה היומיומית, ונותן ערך מוסף ועזרה מרבית להפחתת אחוזי השומן בגוף ובירידה במשקל בצורה מבוקרת, נכונה ובריאה.
שילוב של פעילות גופנית יחד עם תכנית תזונה נכונה להרזיה מאפשר לבנות תפריט שיהיה חות מוגבל ולכן גם קל יותר לשמירה לאורך זמן.

היתרון בתוכנית: ירידה באחוזי השומן מבלי לאבד מסת שריר!!!

ההפחתה במשקל הגוף תתבטא בירידה באחוזי השומן ואינה תכלול איבוד של מסת שריר, ולכן קצב חילוף החומרים יגדל, וכך גם הוצאת האנרגיה תגדל, גם בזמני המנוחה (בין האימונים), ותסייע לשמירת מאזן קלוריות שלילי ולהמשך שריפת קלוריות מואצת יותר וירידה באחוזי השומן.

עם המאמן האישי אודי ויטמן “שורפים” שומנים ומפחיתים באחוזי השומן הגוף ע”י שיטה ייחודית אשר מותאמת לכל מתאמן באופן אישי ומוכחת כשיטה היעילה ביותר “לשריפת” קלוריות ולירידה במשקל.

משך זמן האימון – 50 דקות כאשר החלק המקדים מוקדש לחימום , והחלק הסופי של האימון מוקדש למתיחות, התאוששות ולהרפיית הגוף.

בואו לאימון נסיון ואני מבטיח שתחכו לאימון הבא – אודי ויטמן | 052-2973500